Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Administer
da: Administration

en: Operations
da: Handlinger

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Subject
da: Emne

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Email
da: E-mail

en: Include
da: Inkludér

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Expiration
da: Udløb

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: People
da: Personer

en: Confirmation URL
da: Bekræftelses-URL

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Account
da: Konto

en: Emails
da: E-mails

en: Registered
da: Oprettet

en: Primary
da: Primær
