Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།
