Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Expiration
el: Λήξη

en: People
el: Χρήστες

en: Account
el: Λογαριασμός
