Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: People
eo: Uzantoj

en: Account
eo: Konto
