Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Include
gl: Incluír

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Configuration
gl: Configuración

en: People
gl: Persoas

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Account
gl: Conta

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Primary
gl: Primario

en: Resend confirmation
gl: Reenviar confirmación
