Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Administer
he: ניהול

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Subject
he: נושא

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Email settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Email
he: דוא"ל

en: Include
he: כלול

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Confirmation
he: אישור

en: People
he: משתמשים

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Account
he: חשבון

en: Emails
he: אימיילים

en: Primary
he: ראשי

en: Confirmed
he: מאושר
