Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Administer
hi: प्रशासन

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Subject
hi: विषय

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Email settings
hi: ईमेल सेटिंग

en: Email
hi: ईमेल

en: Include
hi: शामिल

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: Configuration
hi: विन्यास

en: People
hi: कर्मचारी

en: Account
hi: खाता
