Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Subject
hy: Թեմա

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: People
hy: Մարդիկ
