Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Administer
is: Stjórna

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Email
is: Netfang

en: Include
is: Telja með

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: People
is: Notendur

en: Account
is: Aðgangur

en: Emails
is: Netföng

en: Confirmed
is: Staðfest

en: Unconfirmed
is: Óstaðfest
