Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Operations
mr: कृती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Email
mr: ईमेल

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: Configuration
mr: संरूपण

en: People
mr: लोक

en: Account
mr: खाते
