Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Administer
ms: Mentadbir

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Subject
ms: Subjek

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Email
ms: E-mel

en: 1 day | @count days
ms[0]: 1 hari
ms[1]: @count hari

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: People
ms: Orang

en: Account
ms: Akaun
