Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Configuration
ps: سازول

en: People
ps: خلک
