Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Administer
pt: Administrar

en: Operations
pt: Operações

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Subject
pt: Assunto

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: Include
pt: Incluir

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Configuration
pt: Configuração

en: People
pt: Pessoas

en: Emails
pt: E-mails
