Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email
sk: E-mail

en: Include
sk: Vrátane

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: People
sk: Používatelia

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Account
sk: Účet

en: Emails
sk: E-maily

en: Primary
sk: Primárny

en: Resend confirmation
sk: Opätovné odoslanie potvrdenia
