Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Email
th: อีเมล

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: People
th: บุคคล

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Emails
th: อีเมล

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ
