Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: People
ug: ئەزالار
