Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Include
uk: Долучити

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: People
uk: Люди

en: Confirmation URL
uk: URL для підтвердження

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Primary
uk: Основні

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Unconfirmed
uk: Не підтверджено

en: Confirmation settings
uk: Налаштування підтвердження
