Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Administer
ur: انتظام

en: Operations
ur: معاملات

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Subject
ur: موضوع

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Email
ur: ای میل

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن
