Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Administer
vi: Quản lý

en: Operations
vi: Thao tác

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Email settings
vi: Thiết lập thư điện tử

en: Email
vi: Thư điện tử

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Confirmation
vi: Xác nhận

en: People
vi: Mọi người

en: Account
vi: Tài khoản

en: Primary
vi: Chính
