Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Email
am: ኢሜይል

en: 1 day | @count days
am[0]: 1 ቀን
am[1]: @count ቀኖች

en: Account
am: መለያ
