Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Email
be: Адрас E-mail

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Configuration
be: Налады

en: People
be: Карыстальнікі

en: Account
be: Акаўнт
