Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Email
bg: Е-поща

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: People
bg: Потребители

en: Account
bg: Акаунт
