Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Subject
cy: Testun

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: People
cy: Pobl

en: Account
cy: Cyfrif
