Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: Deadline
ga: Spriocdháta
