Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Administer
hr: Administriraj

en: Operations
hr: Operacije

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Subject
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Include
hr: Uključi

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Configuration
hr: Postavke

en: People
hr: Korisnici

en: Account
hr: Račun
