Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Administer
jv: Kelola

en: Operations
jv: Operasi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Subject
jv: Subyek

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Include
jv: Klebu

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: People
jv: Pawongan

en: Account
jv: Akun
