Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: People
km: មនុស្ស

en: Account
km: គណនី
