Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: People
kn: ಜನರು

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: Registered
kn: ನೋಂದಾಯಿಸಲಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
