Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Subject
lv: Temats

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Include
lv: Iekļaut

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Expiration
lv: Derīgums

en: People
lv: Cilvēki

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Account
lv: Konts

en: Emails
lv: E-pasti
