Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Account
ne: खाता
