Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Administer
nl: Beheren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Include
nl: Insluiten

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: People
nl: Personen

en: Confirmation URL
nl: Bevestigings-URL

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Emails
nl: E-mails

en: Registered
nl: Ingeschreven

en: Confirmation code
nl: Bevestigingscode

en: Primary
nl: Primair

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Multiple Email Addresses
nl: Meerdere e-mailadressen

en: Confirmation settings
nl: Bevestigingsinstellingen

en: Confirmation cancelled
nl: Bevestiging geannuleerd
