Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Account
or: ଖାତା
