Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
