Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Administer
ru: Управлять

en: Operations
ru: Операции

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Include
ru: Включить

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: People
ru: Пользователи

en: Confirmation URL
ru: URL для подтверждения

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Account
ru: Учётная запись

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Registered
ru: Зарегистрированные

en: Confirmation code
ru: Код подтверждения.

en: Primary
ru: Первичный

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: Deadline
ru: Срок завершения

en: Attempts
ru: Попытки
