Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Administer
sq: Administrimi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Account
sq: Profili
