Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Confirmation
sr: Потврда
