Multiple Email Addresses (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Administer
tr: Yönet

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Email
tr: E-posta

en: Include
tr: Dahil et

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Confirmation
tr: Teyit

en: People
tr: Kişiler

en: Account
tr: Hesap

en: Emails
tr: E-postalar

en: Confirmation code
tr: Doğrulama kodu

en: Primary
tr: Birincil
