Multiple Node Menu (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
