Multiple Registration (3.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol
