Multiple Registration (3.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: Common settings
da: Fælles indstillinger

en: Hidden
da: Skjult

en: Edit form mode
da: Redigér form mode
