Multiple Registration (3.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Edit form mode
nl: Formuliermodus wijzigen
