Multiple Registration (3.1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Role
sr: Улога

en: Hidden
sr: Сакривено
