Multiple Registration (3.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
