Multiple Registration (3.1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: here
es: aquí

en: Other
es: Otro(s)

en: Role
es: Rol

en: Common settings
es: Opciones comunes

en: Hidden
es: Oculto

en: Redirect path
es: Ruta de redirección

en: Edit form mode
es: Editar modo de formulario
