Multiple Registration (3.1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర

en: Role
te: పాత్ర
