Multiple Registration (3.2.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Hidden
az: Gizli
