Multiple Registration (3.2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Role
hy: Դեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
