Multiple Registration (3.2.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: here
it: qui

en: Other
it: Altro

en: Role
it: Ruolo

en: Common settings
it: Impostazioni comuni

en: Hidden
it: Nascosto

en: Redirect path
it: Percorso di reindirizzamento
