Multiple Registration (3.2.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Other
th: อื่นๆ

en: Hidden
th: ซ่อน
