Multiple Registration (3.2.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: here
fr: ici

en: Other
fr: Autre

en: Role
fr: Rôle

en: Common settings
fr: Paramètres communs

en: Hidden
fr: Caché

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: Edit form mode
fr: Modifier un mode de saisie
